První rozúčtovací topných nákladů IRTN rozúčtování elektronická poptávka měřiče tepla a vody a rozúčtování měřiče tepla na radiátory První rozúčtovací topných nákladů IRTN
    Homepage
    Odečet rádiový
    Měřiče tepla
    Rozúčtování
    Vodoměry
    Kontakty
   

napsali o I.RTN


Představení firmy
firma IRTN firma IRTN

Vítáme vás na našich webových stránkách. Jsou koncipovány tak, abyste je mohli číst nejen ze svých PC, notebooků a tabletů, ale také z vašich telefonů. 
Zobrazit


Údaje

Naše společnost I. RTN s.r.o. poskytuje služby jak největším správcům bytového fondu v ČR (bytová družstva, správní firmy, realitní kanceláře), tak malým zákazníkům (SVJ, malá bytová družstava, vlastníci bytových domů apod). V poslední době se stáváme vyhledávaným partnerem i pro nebytové objekty (kancelářské budovy, obchodní centra) zejména pro dlouholeté zkušenosti v oblasti dálkových odečtů (M-Bus, rádio).

IRTN kontakty IRTN kontakty IRTN-certifikaty


Oblast působení:Vedení společnosti:


Jednatelem společnosti je
Marek Průša,
dlouholetý vedoucí pracovník v oboru

Ředitelem společnosti je
Dušan Balaja,
dříve ředitel společnosti Viterra Energy Services (dnes Ista) a předseda rady Asociace rozúčtovatelů tepla a vody

Vedoucím útvaru zpracování dat je
Věra Brodecká,
mnohaletý odborník jak v oblasti rozúčtování, tak v oblasti správy, s celou řadou zkušeností, které získala mimo jiné na největším bytovém družstvu Pokrok.

Osvětová a publikační činnost


Naší filozofií je nejen zabezpečit výše uvedené služby v žádoucí kvalitě a odbornosti a s odpovídajícím servisem, ale i pomáhat zákazníkům s úsporami tepla a vody.

I proto jsme stáli u zrodu ENERGETICKÉ LIGY, která se stává důležitým nástrojem pro řízení úspor tepla na objektech.

Pořádáme také pravidelné semináře věnované úsporám tepla a vody, které se od podobných firemních seminářů zásadně liší tím, že nejsou připraveny jako firemní prezentace, ale naopak se snaží šířit osvětu v oblastech úspor tepla a vody, stejně jako osvětu ohledně platné legislativy mezi správce a SVJ. Tyto každoroční semináře jsou vnímány velmi pozitivně, což se projevuje i na jejich vysoké účasti.

Již mnoho let bývá posluchači nejlépe hodnocená paní Věra Brodecká, dlouholetý pracovník v oboru a jeden z největších odborníků na problematiku rozúčtování u nás. Paní Brodecká, dlouhodobě komunikuje s tvůrci zákonů a zástupci ministerstev zodpovědných za problematiku a patří bezesporu mezi tu skupinu odborníků, které se po dlouhé době podařilo prosadit sjednocení lhůty pro výměny vodoměrů.

IRTN seminare IRTN napsali o násKvalita a zkušenost


V portfoliu našich služeb dnes, kromě klasického rozúčtování nákladů na teplo a vodu (vč. všech jiných nákladů), naleznete i termovizní měření, regulaci objektů po zateplení a výpočet nové topné křivky, stejně jako kontrolu odběrových diagramů tepla. Montáže měřičů, indikátorů vč. dálkového měření je samozřejmostí. Totéž se týká regulace tepla a vody, jak v bytech, tak na objektech

Na řízení kvality máme vypracovány vlastní procesy.
Kvalita práce společnosti je dána kromě jiného, spoluprací s renomovanými dodavateli v oboru, jako jsou např. firmy SIEMENS, Itron, Honeywell.


IRTN-certifikaty IRTN-certifikaty IRTN-certifikatyOdbornost zaručuje tým pracovníků, který, jak již bylo dříve uvedeno, je nositelem jak know-how, tak letitých zkušeností z praxe. Nedejte se zmást, že u jmen našich pracovníků nejsou uvedeny vysokoškolské tituly, přesto vězte, že všichni pracovníci na místech, která se bez vysokoškolského vzdělání neobejdou, toto vzdělání mají, pouze necítí potřebu to u svého jména prezentovat.

Potvrzením odbornosti je i posouzení vystavené znalcem v oboru, energetickým auditorem panem ing. Vilibaldem Zuntem.

Rozúčtovací program SPOTEP

Naše společnost se významnou měrou spolupodílí na aktualizaci a vývoji rozúčtovacího programu SPOTEP, který využívá většina rozúčtovacích firem v ČR.

Prostředí na firmě je pro nás důležité


Udržovat prostředí lidskosti a korektních lidských vztahů, i při vysokém pracovním nasazení, nám dopomáhá i přítomnost našeho psa.

IRTNPŘÍSTROJE A SLUŽBY KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT

ROZÚČTOVÁNÍ MĚŘENÍ TEPLA na radiátorech MĚŘENÍ TEPLA - měřiče tepla ODEČET rádiový VODOMĚRY VENTILY termostatické, REGULACE otopných soustav stoupačková REGULACE IRTN - první rozúčtovací elektronická poptávka IRTNzpět na úvod
© I. RTN s.r.o.